مهر تایید مدیران ارشد صنعت کشور بر عملکرد موفق شرکت دسترنج رضابافت

دکتر زرندی، معاون وزیر صمت: شرکت دسترنج رضابافت نماد تولید و کارآفرینی و تبلور غرور ملی در کشور محسوب می شود
شهریور ۲۳, ۱۳۹۸

مهر تایید مدیران ارشد صنعت کشور بر عملکرد موفق شرکت دسترنج رضابافت

شرکت دسترنج رضا بافت در یک روز گرم تابستانی پذیرای حضور سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صمت، اصغر مصاحب معاون سازمان صنایع کوچک، زاهدی استاندار، نبیل رئیس سازمان صمت استان و خانپور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بود و جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید هم در سالن جلسات این واحد صنعتی برگزار شد.

«فلك فرسایی» مالک و مدیرعامل کارخانه دسترنج رضابافت در حاشیه این بازدید در گفت و گو با فروردین امروز با قدردانی از زمینی به وسعت ۱۵ هکتار و ۳۶هزار متر مربع زیربنا با حضور وزیر صنایع وقت افتتاح و به بهره برداری رسید.

فلك فرسایی ادامه داد: برای اجرای طرح توسعه که به تازگی افتتاح به داشتن واحدهای موفقی چون دسترنج رضابافت نیازمند است، ا شده؛ بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده و برای ۲۵۰نفر اظهار کرد: تجارب مدیران و واحدهای موفقی چون رضا بافت، باید شغل ایجاد شده است. مدیرعامل رضا بافت در خصوص ظرفیت به دیگر بخشهای صنعت نیز انتقال پیدا کند. وی تصریح کرد: در تولید این شرکت گفت: با اجرای طرح توسعه سالانه ۷۰هزار تن سال رونق تولید باید به گونه ای حرکت و برنامه ریزی کنیم تا هیچ انواع نخهای پلی استر و POY تولید می شود. وی با اشاره به اینکه کیفیت سرلوحه این واحد تولیدی است، اظهار کرد: افتخار ما تولید با کیفیت محصولات خود است که منطبق با استانداردهای روز جهان و با رعایت تمامی موارد زیست محیطی انجام می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran