دکتر زرندی، معاون وزیر صمت: شرکت دسترنج رضابافت نماد تولید و کارآفرینی و تبلور غرور ملی در کشور محسوب می شود

بهره برداری از واحدهای جدید – ماهنامه نساجی امروز – تیر ۹۸
آگوست 10, 2019
مهر تایید مدیران ارشد صنعت کشور بر عملکرد موفق شرکت دسترنج رضابافت
سپتامبر 14, 2019

دکتر زرندی، معاون وزیر صمت: شرکت دسترنج رضابافت نماد تولید و کارآفرینی و تبلور غرور ملی در کشور محسوب می شود

شرکت کارخانجات دسترنج رضابافت باردیگر میزبان کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین بود. جلسه ای که به ریاست مهندس زاهدی استاندار قزوین و با حضور مدیران شاخصی چون دکتر زرندی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت ، دکتر مهری مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور، مهندس نبیل رئیس سازمان صمت استان، مهندس زکی زاده مدیر کل دفتر اقتصادی استانداری، مهندس احمد پور فرماندار شهرستان آبیک و جمعی از مدیران عضو کارگروه در شرکت دسترنج رضا بافت برگزار شد. پس از این جلسه مسئولان ارشد حاضر در ستاد تسهیل از بخش های مختلف مجموعه تولیدی دسترنج رضابافت بازدید کردند و در جریان آخرین دستاوردهای این واحد صنعتی نمونه و برتر قرار گرفتند. دکتر زرندی معاون برنامه ریزی وزیر صمت در حاشیه این بازدید از شرکت دسترنج رضابافت به عنوان مجموعه ای معظم و موفق در عرصه تولید و کارآفرینی نام برد.

لازم به ذکر است شرکت دانش بنیان کارخانجات دسترنج رضابافت مبتکر و سربلند در صنعت نساجی کشور توانسته در سالهای اخیر با هدف تولید نخ های میکروفیلامنتی کار خود را آغاز کرده و در فاز اول این شرکت تولید با کیفیت ترین نخ نیمه آرایش یافته پلی استر با اتکا به پیشرفته ترین تکنولوژی و با ظرفیت بالا به بهره برداری رسیده است. فاز دوم این واحد تولیدی نیز که طرح توسعه آن در حال اجرا است به تولید انبوه نخ میکروفیلامنت می پردازد.

واحد تکسچرازینگ این کارخانه نیز با توان تولید انواع نخ پلی استر استرچ با ١٣ خط تولید احداث شده است. همچنین این کارخانه اقدام به ساخت نیروگاه برق به ظرفیت به مگاوات کرده که هم اکنون در حال بهره برداری می باشد. دسترنج رضابافت با درایت مهندس فلک فرسایی مدیر عامل توانمند و خوشنام خود علاوه بر موفقیت های چشمگیر در عرصه تولی  و اشتغالزایی توانسته نقشی کتمان ناپذیر در تحقق مسئولیت های اجتماعی ایفا کند و در عرصه های مختلف به یاری استان قزوین بشتابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran